Hall of fame

Se hvem som er med i Hall og fame

Offisielle banerekorder

Slag

Navn

Klubb

Turnering

Dato

Tee

65 (-7)

Elias Bertheussen, 16 år

Trondheim Golfklubb

Titleist Tour

05.07.2007

Hvit

66 (-6)

Morten Emil Bergan, 17 år

Norsjø GK

Lag-NM 3.divisjon

23.07.2006

Gul

68 (-4)

Tonje Daffinrud, 15 år

Vestfold Golfklubb

Suzann Junior Ch. TO.

26.06.2006

Rød

66(-6)

Emil Andengaard Strand, 27 år

Norsjø GK

Herregolf, fra dame tee

13.08.2014

Rød

Klubbmestere damer og herrer

År

Herrer

Damer

2020

Lars A. Berge

Naruemon Poncharoen

2019

Petter Grini

Anneli Stenman

2018

Mattias Andreasson

Silje Kabbe

2017

Mattias Andreasson

Silje Kabbe

2016

Trond Hindrum

Line Håtveit

2015

Mattias Andreasson

Marie A Syvertsen

2014

Magnus Nykås

Marie A Syvertsen

2013

Morten Emil Bergan

Line Håtveit

2012

Mattias Andreasson

Line Håtveit

2011

Mattias Andreasson

Unni Elise Kasin

2010

Frode Nilsen

Unni Elise Kasin

2009

Mattias Andreasson

Unni Elise Kasin

2008

Morten Emil Bergan

Unni Elise Kasin

2007

Morten Emil Bergan

Unni Elise Kasin

2006

Morten Emil Bergan

Unni Elise Kasin

2005

Morten Emil Bergan

Eva Henriksen

2004

Mattias Andreasson

May Britt Cae

2003

Morten Emil Bergan

Eva Henriksen

2002

Morten Emil Bergan

Eva Henriksen

2001

Ole Arnt Lindgren

Eva Henriksen

Klubbmestere juniorer

År

Junior gutter

Junior jenter

2020

Jonathan Roaas Engen


2019



2018



2017



2016

Whiliam Ole Syvertsen  


2015

Whiliam Ole Syvertsen   


2014

Sondre L Larsen

Marie A Syvertsen

2013

Simen Syftestad

Marie A Syvertsen

2012

Eirik Hindrum

Marie A Syvertsen

2011

Eirik Hindrum

Marie A Syvertsen

2010

Thomas Haugerud

Marie A Syvertsen

2009



2008

Magnus Nykås


2007

Morten Emil Bergan


2006

Morten Emil Bergan


2005

Morten Emil Bergan


2004

Morten Emil Bergan


2003

Morten Emil Bergan


2002

Morten Emil Bergan


2001

Andreas Henriksen


Klubbmestere seniorer

År

Senior herrer 50

Senior damer 50

Senior herrer 68

Senior damer 68

2020

Øyvind Syvertsen

Line Håtveit

Gunnar Kleppen

Norunn Marie Brevik

2019

Øyvind Syvertsen

Line Håtveit

Hans Wolfgang Felbinger

Eva Henriksen

2018

Øyvind Syvertsen

Eva Henriksen

Ståle Padøy

2017

Øyvind Syvertsen


Norman Edward Walker

Inger-Lise Eriksrud Bergan

2016

Øyvind Syvertsen


Oddbjørn Brevik

Anny Nykås

2015

Øyvind Syvertsen

Eva Henriksen

2014

Øyvind Syvertsen

Grete Hellekås   

2013

Øyvind Syvertsen

Grete Hellekås   

2012

Jan Sverre Johansen

Grete Hellekås   

2011

Wolfgang Felbinger

Grete Hellekås   

2010

Oddbjørn Brevik

Grete Hellekås   

2009



2008

Wolfgang Felbinger

Grete Hellekås   

2007

Dagfinn Fagermo

Eva Henriksen

2006

Wolfgang Felbinger

Eva Henriksen

2005

Wolfgang Felbinger

Eva Henriksen

Nettomestere

År

Herrer

Damer

Senior herrer

Senior damer

2020

Stephan Grevle

1 felles klasse

1 felles klasse

1 felles klasse

2019

Nicolai Nykås

1 felles klasse

1 felles klasse

1 felles klasse

2018

1 felles klasse

Hjørdis Pettersen

1 felles klasse

1 felles klasse

2017

Espen R Gurstad

1 felles klasse

1 felles klasse

1 felles klasse

2016

Ståle Padøy

Angelie Kisfoss

Magne Tjønntveit


Hole-in-one

Dato

Navn

Hull

Tee

Kølle

7/9-20

Kari Sæbø

15

48

9-jern

6/9-20

Ingunn Anita Øvervall

4

48

5 Wood

24/8-20

Viljar Røsholt Myhra

2

57

PW

22/8-20

Kim Engen

2

62

46 gr

7/8-20

Mette Aslaksen

4

48

PW

4/7-20

Eva Henriksen

4

48

8-jern

20/7-20

Jarl-Håvard Borgen

2

52

5-jern

28/6-20

Sondre Lindgren Larsen

2

57

SW

14/6-20

Erik Strømstad

8

57

6-jern

30/6-19

Anita Tvedten

11

48

Driver

26/6-19

Magnus Nykås

2

57

PW

21/6-19

Norunn Marie Brevik

4

48

7-jern

15/5-19

Eirik Hindrum

11

57

5-jern

13/5-19

Carl Diderik Cappelen

4

57

5-wood

23/7-18

Geir Holm

11

57

5-jern

30/9-17

Grethe B. Hellekås

15

48

9-jern

31/5-17

Anne Guri Kåsene

8

52

Hybrid

23/8-16

Terje Juliussen

11

Gul

Hybrid

15/8-16

Eva Winsnes

15

Rød

8-jern

4/6-16

Grethe B. Hellekås

2

Rød

8-jern

4/6-16   

Trond Hindrum

15

Gul

52 gr

5/5-16

Anne Guri Kåsene

15

Rød

PW

17/4-16

Inger Brodin

4

Rød

7-jern

28/9-15

Peter Hellesøy

4

Rød

PW

8/9-15

Ingunn Madsen Borchsenius

4

Rød

8-jern

10/8-15

Eva Winsnes

2

Rød

6-jern

9/8-15

Mari Rorgermoen

2

Rød

6-jern

30/6-15

Lars Rukan

4

Gul

Driver

17/6-15

Wolfgang Felbinger

15

Gul

9-jern

10/5-15

Trond Hindrum

11

Gul

5-jern

29/5-14

Kristoffer Storåsen

15

Gul

8-jern

23/4-14

Bjørn Haugane

2

Gul

8-jern

20/10-13

Norunn Marie Brevik

15

Rød

PW

21/8-13

Majbritt Sletsjoe

4

Rød

6-jern

8/7-13

Babs Fjell

15

Rød

PW

1/7-13

Hjørdis Pettersen

4

Rød

7-jern

7/7-13

Anne Grethe Høydahl

4

Rød

8-jern

7/6-13

Sverre Lia

4

Gul

Driver

7/9-12

Sigbjørn Undheim

8

Gul

Hybrid

19/8-12

Eva Irene Rød

2

Rød

9-jern

18/8-12

Sonja Billington

15

Rød

PW

22/7-12

Nanna Karoline Elseth

2

Rød

7-jern

8/5-11

Jan Børke

4

Gul

Hybrid

27/4-11

Knut Moe

8

Gul

Driver

15/10-10

Knut Moe

8

Gul

Driver

16/8-10

Inger Johanne Mola, Lillestrøm gk

8

Rød

Driver

14/8-10

Siv Karlsen Moa

11

Rød

5-jern

29/7-10

Reidar Torvestad

2

Gul

8-jern

28/7-10

Gunhild Aakevik Gåra

15

Rød

9-jern

12/7-10

Karl Svozilik

15

Gul

9-jern

29.04.10

Morten Emil Eriksrud Bergan

4

Gul

4-jern

08.08.09

Oddbjørn Brevik

2

Gul

8-jern

24.07.09

Joakim Schive

15

Gul

PW

21.06.09

Norunn Brevik

8

Rød

5-jern

15.06.09

Tom Jacobsen

2

Gul

8-jern

16.06.09

Cornelis Brockhus

11

Gul

Driver

05.06.09

Tore Damberg

4

Gul

Driver

01.06.09

Ingvild Haugbråten

4

Rød

8-jern

23.05.09

Dagfinn Fagermo, Norsjø og Omegn GK

8

Gul

5-wood

21.05.09

Hjørdis Pettersen

2

Gul

7-jern

21.05.09

Bjørn Wiel

11

Gul

3-wood

03.08.08

Ragnar Kisfoss, Norsjø og Omegn GK

11

Gul

4-jern

31.07.08

Aleksander Nordfjord

2

Gul

7-jern

24.07.08

Nina Ødegaard

15

Rød

PW

16.07.08

Jon-Erling Kleppe

11

Gul

3-jern

13.10.07

Dagfinn Fagermo, Norsjø og Omegn GK

15

Gul

6-jern

07.09.07

Ragnar Kisfoss, Norsjø og Omegn GK

2

Gul

9-jern

01.08.07

Lars Øberg, Bamble GK

8

Gul

4-jern

03.06.07

Øyvind Syvertsen, Norsjø og Omegn GK

2

Gul

7-jern

15.5.07

Lars Olsson

15

Hvit

PW

01.05.07

Hans Erik Øya, Norsjø og Omegn GK

15

Gul

9-jern

17.09.06

Mette Larsen, Norsjø og Omegn GK

11

Rød

6-jern

01.09.06

Benedikt Nødland

15

Rød

6-jern

22.07.06

Irene Solmark, Lillestrøm GK

8

Rød

8-jern

21.09.05

Dagfinn Fagermo, Norsjø GK

2

Gul

9-jern

28.08.05

Ragnar Kisfoss, Norsjø GK

11

Gul

5-jern

05.08.05

Tormod Clausen, Norsjø GK

8

Gul

5-wood

08.06.05

Lars Kortner, Grenland GK

2

Gul

PW

22.02.05

Henrik Engell, Østmarka GK

15

Gul

PW

28.07.04

Espen Eilefsen, Norsjø GK

11

Gul

4-jern

24.07.04

Ellen Gjestvang

11

Rød

5-jern

16.07.04

Steinar Nykås, Norsjø GK

2

Gul

8-jern

14.07.04

Jan Erik Clausen, Norsjø GK

2

Gul

7-jern

12.10.03

Jan Ertvaag

2

Gul

9-jern

12.10.03

Jørn Wold Johansen, Drammen GK

11

Gul

3-wood

29.09.03

Eva Winsnes, Norsjø GK

15

Rød

9-jern

14.09.03

Sveinung Børte, Norsjø GK

2

Gul

9-jern

08.09.03

Eva Winsnes, Norsjø GK

2

Rød

5-jern

29.08.03

Svein Risdalen, Norsjø GK

4

Gul

5-jern

05.07.03

Øyvind Syvertsen, Norsjø GK

8

Gul

5-wood

05.10.02

Anne Grete Høydahl, Norsjø GK

8

Rød

5-wood

18.06.02

Nils Tore Halleråker, Norsjø GK

2

Gul

9-jern

14.06.02

Rune Skjennum, Drammen GK

8

Gul

6-jern

Takk for din melding

Vi svarer deg så raskt vi bare kan.

Hilsen Norsjø Golfpark